Новости

Правила торговли алкоголем планируют упростить

13.12.2018 / 15:30

Мінекономрозвитку оприлюднив проект постанови, яким передбачено зменшення регуляторного тиску на бізнес завдяки скасуванню постанови КМУ «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», а також низки інших нормативних актів.

У пояснювальній записці до документа наголошується на тому, що Правила роздрібної торгівлі алкогольними напоями не лише дублюють норми законів, а й встановлюють додаткові вимоги регулювання, які вже втратили актуальність. Це стосується, зокрема, вимог погоджувати з санітарно-епідеміологічною службою технологічні картки на коктейлі, вимог до професійної освіти та підготовки працівників, а також до наявності у документах, згідно з якими в торговельну мережу надійшли алкогольні напої, реєстраційних номерів сертифікату відповідності або свідоцтва про визнання відповідності.

Тому для вирішення зазначеної вище проблеми, а також з метою зменшення регуляторного тиску на суб’єктів господарювання Мінекономрозвитку розроблено проект постанови КМУ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».