Новости

Новые электронные сервисы в комплексном обслуживании плательщиков

22.01.2019 / 10:10

Офіс великих платників повідомляє про продовження реалізації процесу оптимізації роботи, спрямованого як на посилення потенціалу з податкового адміністрування, так і на поліпшення і розширення комплексу адміністративних послуг, зокрема у сфері електронних сервісів, які зможуть допомогти підприємствам, які обслуговуються в Офісі, у режимі 24/7, а головне дистанційно та оперативно отримувати та надавати інформацію.

У  рамках сервісного обслуговування великих платників, протягом 2018 р. Офіс надав своїм платникам понад 136 тис. адміністративних послуг, що майже на 6 %, або понад 7 тис., більше ніж за 2017 р.

Найбільший попит мали такі адміністративні послуги:

- реєстрація книг обліку розрахункових операцій — 82,5 тис. (60,6 %);

- реєстрація реєстраторів розрахункових операцій — 25,3 тис. (18,6 %);

- видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету —  15,2 тис. (11,2 %).

Більшість електронних сервісів уже запроваджені та успішно функціонують. Видача паперових довідок (зокрема, довідки ЄСВ тощо) також здійснюватиметься за спрощеною процедурою. Зокрема, з 01.01.2019 р. у рамках концепції «комплексного обслуговування»  для всіх великих платників податків основним місцем обліку є Офіс (код — 2810). Відтак надання великим платникам адміністративних послуг та інших довідок буде можливим у всіх містах, де є територіальні підрозділи Офісу. Тобто віднині платникам не потрібно буде приїздити до центрального Офісу, аби отримати довідку, її можна буде замовити та отримати у  будь-якому територіальному підрозділі. 

Детально ознайомитись з переліком, місцем надання та умовами отримання адміністративних послуг, що надаються Офісом, можна за посиланням: http://officevp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/