Новости

Поставка товаров/услуг с оплатой за счет бюджетных средств: как подтвердить?

22.01.2019 / 15:30

У разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів п. 187.7 ст. 187 ПКУ визначено особливий порядок виникнення податкових зобов’язань з ПДВ.

Так, датою виникнення податкових зобов’язань з ПДВ у разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку або дата отримання відповідної компенсації у будь-якій іншій формі, включаючи зменшення заборгованості такого платника податку за його зобов’язаннями перед бюджетом.

ДФС роз’яснено, що визначальною підставою для формування податкових зобов’язань за фактом зарахування коштів на банківський рахунок платника податку відповідно до п. 187.7 ст. 187 ПКУ є постачання ним товарів/послу з оплатою за рахунок бюджетних коштів. Підтвердженням того, що товари/послуги оплачуються за рахунок бюджетних коштів, є наявність у договорі на поставку товарів/послуг умови, що оплата за поставлені товари/послуги здійснюється з відповідного рахунку Держказначейства України.

З метою застосування положень п 187.7 ст. 187 ПКУ платник податку може використовувати поняття (у тому числі поняття бюджетних коштів (коштів бюджету)), що визначені Бюджетним кодексом.

/ІПК від 17.01.2019 р. № 202/6/99-99-15-03-02-15/ПІК/

«Горячие линии»

Дата: 19 сентября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42