Новости

Проверку бизнеса предлагают временно запретить

24.01.2019 / 11:30
Проверку бизнеса предлагают временно запретить

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 9481 «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання підприємництва та тимчасової заборони перевірок як форми тиску на бізнес».

Проект закону передбачає внесення змін до законів України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» та «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Змінами до Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» пропонується встановити, що щорічний загальний обсяг фінансової державної підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва надається на стимулювання та реалізацію інвестиційних проектів як цільових коштів держбюджету і складає не менш 1% від загального обсягу видатків його загального фонду. Розподіл здійснюється за конкурсних засадах між регіонами країни та їх районами і містами обласного підпорядкування з урахуванням їх особливостей та потреб у порядку, визначеному Кабміном.

Крім того, проектом передбачається розширення та уточнення переліку основних видів фінансової державної підтримки малого та середнього підприємництва.

Змінами до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» пропонується установити, що до проведення податкової реформи, направленої на лібералізацію податкового навантаження на платників податків, забороняється проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

«Горячие линии»

Дата: 24 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42