Новости

Поступление денежных средств на расчётный счёт ФЛП: как не «задвоить» доход?

29.01.2019 / 13:20

Кошти, які надійшли на розрахунковий рахунок, відкритий фізичною особою для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу ФОП — платника єдиного податку з урахуванням вимог ст. 292 ПКУ.

Однак якщо ФОП — платник єдиного податку вносить у погодженому з банком порядку суму готівки на свій розрахунковий рахунок, відкритий для здійснення підприємницької діяльності, яка на момент внесення вже була відображена у Книзі обліку доходів і витрат, то в платіжному дорученні зазначається призначення платежу «виручка за певний період», та вдруге така виручка не включається до доходу платника єдиного податку і не відображається у Книзі.

/ІПК від 23.01.2019 р. № 249/6/99-99-13-01-02-15/ІПК/

«Горячие линии»

Дата: 2 мая, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42