Новости

«Муниципальную няню» переведут в электронный формат

01.02.2019 / 11:50
«Муниципальную няню» переведут в электронный формат

Кабмін в рамках розвитку електронного урядування розширює спектр електронних послуг для громадян, а також пропонує низку електронних ініціатив для сімей з новонародженими дітьми. Як зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, наразі громадянам доступні 118 електронних послуг, і цей показник буде збільшений ще на 50 пунктів.

Він нагадав, що на сьогодні українці мають вибір: або вирішити своє питання онлайн і провести у Інтернет-мережі процедури реєстрації бізнесу, отримання довідки чи дозволу, або піти до центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» і у зручний спосіб зробити все необхідне.

«Це оптимізує процеси, робить послуги доступними, — сказав глава уряду. — І сьогодні ми презентуємо нову послугу для сімей з новонародженими. У них з’явиться можливість отримати послуги в електронному форматі. У тому числі послугу «Муніципальна няня».

За словами прем’єр-міністра, послуга передбачає надання родині з малюком компенсації витрат на вихователя для дитини. Причому подати документи на таку компенсацію також можна буде в електронному вигляді.

 

Читай ще: Уряд збільшує соціальну допомогу сім'ям, в яких народжуються діти

«Горячие линии»

Дата: 24 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42