Новости

Предоставление в аренду госимущества балансосодержателем: на какую сумму составлять НН?

22.02.2019 / 10:30

Послуги з надання орендодавцем державного майна в оренду є об'єктом оподаткування ПДВ (крім операцій, визначених пп. 196.1.15 ст. 196 ПКУ), незалежно від того, чи розподіляє орендар суму орендної плати, чи перераховує її на рахунок орендодавця в повному обсязі.

Комунальне підприємство (балансоутримувач майна) — орендодавець на дату виникнення податкових зобов’язань з ПДВ повинно скласти податкову накладну та зареєструвати її в ЄРПН. При цьому податкова накладна складається на всю суму орендної плати, яка підлягає розподілу, незалежно від того, чи орендар сам 6уде розподіляти суму отриманої орендної плати, чи всю суму орендної плати ним буде перераховано на поточний рахунок орендодавця, якщо така операція є об’єктом оподаткування ПДВ.

Якщо на операцію з оренди державного майна поширюються норми п. 196.1.15 ст. 196 ПКУ податкова накладна не складається.

/ІПК від 08.02.2019 р. № 448/ІПК/08-01-12-01-10/

«Горячие линии»

Дата: 2 мая, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42