Новости

Оплатить услуги по уборочно-моечным работам автотранспорта: имеете ли право на налоговый кредит?

22.02.2019 / 13:30

Суми ПДВ, нараховані (сплачені) платником податку при отриманні послуг із проведення прибирально-мийних робіт автомобільного транспорту, включаються до складу податкового кредиту за умови наявності відповідного документального підтвердження (податкові накладні / розрахунки коригування до таких податкових накладних, зареєстровані в ЄРПН, інші документи, передбачені п. 201.11 ст. 201 ПКУ).

Якщо вартість зазначених послуг включається до складу витрат та, відповідно, до вартості товарів/послуг, операції з постачання яких є об'єктом оподаткування та пов'язані з отриманням доходів, такі товари/послуги визнаються такими, що призначаються для використання/використані в господарській діяльності, і додаткового нарахування податкових зобов'язань за правилами, встановленими п. 198.5 ст. 198 ПКУ, не здійснюється.

/ІПК від 08.02.2019 р. № 450/ІПК/06-30-12-01-19/

«Горячие линии»

Дата: 24 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42