Новости

Увеличивается ли регистрационная сумма в СЭА НДС при возврате плательщику излишне уплаченных в бюджет денежных средств?

22.02.2019 / 18:00

Суми коштів, що перераховуються з бюджету платнику податку на його рахунок в системі електронного адміністрування податку на додану вартість, не враховуються в обрахунку показника ∑ПопРах та не збільшують реєстраційну суму в системі електронного адміністрування ПДВ.

У разі виникнення у платника випадків помилково сплачених грошових зобов’язань їх повернення здійснюється виключно на підставі статті 43 ПКУ та Порядку взаємодії територіальних органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та територіальних органів Державної казначейської служби України у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені, затвердженого наказом Мінфіну від 15.12.2015 р. № 1146.

/ІПК від 14.02.2019 р. № 534/6/99-99-15-03-02-15/ІПК/

«Горячие линии»

Дата: 2 мая, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42