Новости

Руководителям государственных предприятий могут ограничить предельный размер зарплаты

05.03.2019 / 09:00

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 10088 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оплати праці працівників підприємств, установ, організацій».

Проектом передбачено внесення змін до Кодексу законів про працю України, Закону України «Про оплату праці», якими пропонується визначити джерела коштів на оплату праці для усіх юридичних осіб, які використовують найману працю, а також встановити граничний рівень оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств. Максимальний розмір оплати таких керівників не може перевищувати 30 прожиткових мінімумів, встановленого законом для працездатних осіб, з урахуванням надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат, тобто станом на сьогодні це 57 630 грн.

Зазначений підхід, на думку авторів документа, відповідатиме як принципу соціальної справедливості в оплаті праці, так і принципу ефективності діяльності юридичних осіб державної форми власності.

«Горячие линии»

Дата: 28 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42