Новости

Когда корректировать обязательство по НДС по полученной предоплате за электроэнергию, если ее поставка будет осуществляться новым поставщиком?

07.03.2019 / 12:30

Відповідно до п. 69 ПКУ тимчасово до 1 квітня 2019 р. податкові зобов’язання з податку на додану вартість, що виникли у постачальника електричної енергії на дату отримання від покупця попередньої оплати за електричну енергію, фактичне постачання якої здійснюватиметься новим постачальником електричної енергії, у тому числі постачальником універсальних послуг, підлягають коригуванню на дату перерахування постачальником електричної енергії грошових коштів, отриманих від покупця як попередня оплата, новому постачальнику електричної енергії на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеного та зареєстрованого в Єдиному реєстрі податкових накладних в загальному порядку, визначеному ПКУ.

ЗІР, категорія 101.15

«Горячие линии»

Дата: 2 мая, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42