Новости

Можно ли использовать переплату по НДС для погашения обязательств по результатам отчетного периода без пополнения счета в СЭА НДС?

14.03.2019 / 13:00

Суми ПДВ, що підлягають сплаті до бюджету за підсумками звітного (податкового) періоду та задекларовані у податкових деклараціях з ПДВ, сплачуються до бюджету безпосередньо з електронного рахунку платника податку. При цьому повернення зайво сплачених до бюджету сум ПДВ здійснюється у порядку, визначеному ст. 43 ПКУ.

Також слід зазначити, що штрафні санкції застосовуються до платника податку, зокрема у випадку несвоєчасної сплати узгодженої суми грошового зобов’язання протягом строків, визначених ПКУ, безпосередньо до бюджету.

/ІПК від 04.03.2019 р. № 855/6/99-99-15-03-02-15/ІПК/

«Горячие линии»

Дата: 2 мая, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42