Новости

Кабмин утвердил положения для налоговой и таможенной служб

20.03.2019 / 11:30
Кабмин утвердил положения для налоговой и таможенной служб

Кабмін затвердив Положення про Державну податкову службу України та Положення про Державну митну службу України.

Державна податкова служба України (ДПС) реалізує державну податкову політику, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС.

Державна митна служба України реалізує державну митну політику, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування законодавства з питань державної митної справи.

ДПС та Держмитслужба є центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів.

Держмитслужба відповідно до затвердженої постанови буде розміщуватись за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 11-г.

Постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пп. 27 п. 4 Положення про Державну податкову службу України, в частині ліцензування діяльності з виробництва, оптової, роздрібної торгівлі та зберігання пального, що набирає чинності з 01.07.2019 р.

/Постанова КМУ від 06.03.2019 р. № 227/

«Горячие линии»

Дата: 12 декабря, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42