Новости

Поиск и просмотр фискального кассового чека можно осуществить через Е-кабинет

21.03.2019 / 08:45

ДФС реалізовано електронний сервіс, який дає змогу  покупцям товарів (послуг) здійснювати пошук і перегляд фіскального касового чека, який формується як традиційними РРО, так і електронним фіскальним чеком, створеним новими РРО.

Щоб перевірити фіскальний касовий чек, необхідно зайти на офіційний портал ДФС України (вкладення «Електронний кабінет»). Сервіс знаходиться в відкритій частині Електронного кабінету, доступ до якого здійснюється в режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи за посиланням: http://cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check.

Для пошуку та перегляду фіскального касового чека необхідно ввести: фіскальний номер РРО, дату та час видачі чека (для традиційних РРО).

Пошук електронного чека здійснюється за його фіскальним номером і датою. Якщо ви не знайшли чек в системі, зробіть його фото та надішліть за адресою: infozvit@sfs.gov.ua. Фахівці фіскальної служби визначать причину, через яку електронний чек не потрапив до системи, та здійснять відповідні заходи.

Нагадаємо, що E-Receipt – нова інформаційна система реєстрації та обліку РРО, яка передбачає тільки реєстрацію пристроїв без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів і не потребує плати за користування нею. Електронний чек генерується, реєструється в системі ДФС і доповнюється QR-кодом, після чого передається на пристрій. Інформація про фіскальний номер чека та його QR-код зберігається в E-Receipt і доступний для перегляду в Електронному кабінеті платника як ним, так і покупцем.

За матеріалами ГУ ДФС у Закарпатській області

«Горячие линии»

Дата: 19 сентября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42