Новости

Условия проведения конкурса на должности председателей ГНС и ГТС

20.03.2019 / 18:00

Урядом під час засідання, яке відбулось сьогодні, 20 березня, прийняті з доопрацюванням умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад Голови Державної податкової служби України та Голови Державної митної служби України.

Так, кандидати на зазначені посади зобов’язані мати вищу освіту за ступенем магістра, загальний стаж роботи не менше семи років. Також від кандидатів вимагається досвід роботи на посадах державної служби.

«На кандидатів чекає три етапи відбору. На першому рівні претенденти мають показати знання законодавства — від Конституції до Податкового та Митного Кодексів. На другому  —  пройти ситуаційні завдання. Тому кожен кандидат на посаду керівника ДПС та ДМС повинен мати лідерські навички: встановлювати цілі, стратегічно мислити, вміти працювати з великим обсягом інформації і, власне, досягати кінцевих результатів. Це, зокрема, і є одними з умов до всіх, хто братиме участь у конкурсах», — зазначив в. о. Голови ДФС Олександр Власов.

За його словами, третій етап конкурсів – співбесіда. Тут кандидати спочатку мають презентувати матеріали, що стосуються питань податкової чи митної політики, а потім пройти класичну співбесіду. 

Окрім того, кандидати мають вміти приймати ефективні рішення, управляти організацією та персоналом, знати основи управління змінами та публічними фінансами, вести ефективну комунікацію, володіти законодавством про інформацію тощо.

Претенденти на посади очільників двох нових служб мають вільно володіти державною мовою та іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи (англійська та/або французька).

Вся інформація щодо проведення конкурсів та вимоги будуть розміщені на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

«Горячие линии»

Дата: 3 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42