Новости

Нацбанк начал переоформление генеральных лицензий на осуществление валютных операций

27.03.2019 / 14:00

Нацбанк розпочав переоформлення генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій на нові ліцензії на здійснення валютних операцій згідно із Законом України «Про валюту і валютні операції».

Рішення про переоформлення генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій першим восьми небанківським фінансовим установам, які здійснюють діяльність на ринку обміну валют, прийнято 26.03.2019 р.:

1. ТОВ «ФК «АЛЬФА-ІНВЕСТ ГРУП»;

2. ТОВ «ФІНОД»;

3. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ФІНАНСОВИЙ СВІТ»;

4. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «КОНВЕРСІЯ»;

5. ТОВ «ІНОМЕ ГРУП»;

6. ТОВ «СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ»;

7. ТОВ «24 ОНЛАЙН»;

8. ТОВ «ПОСТ ФІНАНС».

Видані на підставі Закону про валюту ліцензії на здійснення валютних операцій діятимуть безстроково, тоді як раніше генеральні ліцензії на обмін валют видавались на строк до трьох років.

Нацбанк надав можливість спрощеного переоформлення ліцензій всім учасникам ринку обміну валют. Для цього небанківські фінансові установи зобов’язані подати невеликий пакет документів та повернути оригінал генеральної ліцензії. Регулятор приймає рішення про переоформлення ліцензії впродовж двох місяців після отримання пакета документів.

Слід зазначити, що Законом України «Про валюту і валютні операції» також передбачена можливість отримання ліцензії на здійснення валютних операцій операторами поштового зв'язку.

«Горячие линии»

Дата: 24 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42