Новости

Как исправить ошибку, выявленную в декларации эконалога за IV квартал 2018 года

02.04.2019 / 11:00

При виправленні помилок, допущених в податковій декларації екологічного податку за IV квартал 2018 року необхідно зазначити правильні показники з урахуванням уточнень за Викиди двоокису вуглецю.

За IV квартал 2018 року, в якому виявлені помилки, подається  уточнююча декларація з окремо виділеним  в  додатку 1 за викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення (двоокису вуглецю).

В додатку 1 за викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення (розрахунок №1) до декларації екологічного податку за IV квартал 2018 року при відображенні забруднюючої речовини (двоокису вуглецю) необхідно залишити в рядку 4; 4.1 податкове зобов’язання по коду забруднюючої речовини (двоокису вуглецю) 243.4.1  зі ставкою 0,41 грн за тонну.

Зазначити показники рядка 5 податкове зобов’язання, що уточнюється —  податкове зобов’язання по поданій звітній декларації в додатку 1 (рядок 4).

Показники рядків 5.2 зобов’язання, що зменшується — сума різниці між цими рядками 5 та 4.

В додатку 1 за викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення (розрахунок №2) до декларації екологічного податку за IV квартал 2018 року при відображенні інших стаціонарних джерел забруднення (без двоокису вуглецю) необхідно залишити в рядку 4; 4.1 податкове зобов’язання забруднюючої речовини (без двоокису вуглецю).

Зазначити показники рядка 5 податкове зобов’язання, що уточнюється —  «0».

Показники рядків 5.1 зобов’язання, що збільшується — сума різниці між цими рядками 5 та 4.

Також відобразити рядок 6 розмір штрафу та рядок 7 суму штрафу (р.5.1* р.6).

За відсутності помилок в інших додатках (за іншими видами об’єктів оподаткування), що подавалися разом із декларацією, яка уточнюється, такі типи додатків до уточнюючої декларації не додаються.

Довідково: зміни до податкового законодавства в частині викидів двоокису вуглецю в атмосферне внесені Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» до Розділу VIII «Екологічний податок» Податкового кодексу України  як в частині визначення платників, які справляють екологічний податок за викиди двоокису вуглецю в атмосферне повітря, так і щодо ставок екологічного податку.

За матеріалами  ГУ ДФС у м. Києві

«Горячие линии»

Дата: 3 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42