Новости

Минфин разработал форму заявки на перемещение горючего или спирта этилового транспортными средствами

10.04.2019 / 16:00

Мінфін оприлюднив проект власного наказу «Про затвердження форми заявки на переміщення пального або спирту  етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними, та Порядку її заповнення».  

Проектом пропонується затвердити форму заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними (далі — заявка) та Порядок заповнення заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними (далі — Порядок).

В заявці передбачено зазначати:

  • товар переміщення (пальне/спирт етиловий);
  •  включення/виключення транспортних засобів до(з) Переліку;
  •  розташування пункту навантаження/розвантаження;
  • дату початку/закінчення періоду транспортування.

Порядок складається з двох розділів.

У розділі І «Загальні положення» зазначаються вимоги до юридичних та фізичних осіб, які мають складати заявку, вказано реквізити, які вони мають заповнити, особливості підписання та передачі заявки до контролюючого органу. 

У розділі ІІ «Складання заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними, та порядок її заповнення» зазначено особливості заповнення окремих граф заявки.

Передбачено, що заявка складається щодо кожної операції з переміщення пального або спирту етилового із зазначенням кількох транспортних засобів (у разі потреби), період переміщення пального/спирту етилового не може перевищувати 30 календарних днів.

У разі прийняття наказ набирає чинності  01.07.2019 р.

«Горячие линии»

Дата: 28 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42