Новости

Углубление сотрудничества с ОЭСР: Правительство одобрило План действий

11.04.2019 / 09:30

10 квітня Кабмін ухвалив План дій щодо поглиблення співробітництва між Урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) на 2019 — 2020 роки.

Документ передбачає детальний план співпраці Україна — ОЕСР за трьома основними напрямами: боротьба з корупцією, державне управління та урядування, економічна політика. План дій між ОЕСР та Україною загалом спрямований на зміцнення та підвищення ефективності економіки України та покращення соціально-економічних умов, підвищення зайнятості населення тощо.

Серед завдань, які передбачені Планом дій у напрямі економічної політики, експерти ОЕСР визначили розвиток конкуренції, реформу державних підприємств, підтримку інвестицій і конкурентоспроможності, розвиток малого і середнього підприємництва (МСП) та інновацій, підтримку та просування експорту, підвищення галузевої продуктивності економіки, підвищення якості статистики.

У сфері боротьби з корупцією окреслені такі завдання: впровадження рекомендацій ОЕСР щодо запобігання корупції, наближення України до антикорупційних стандартів ОЕСР, імплементація заходів Стамбульського плану дій з боротьби проти корупції.

У сфері розвитку державного управління завдання передбачають підтримку реформ у сфері державного управління, підвищення якості оподаткування та управління внутрішніми ресурсами, поглиблення регуляторної реформи, покращення якості управління публічними фінансами, підтримка екологізації економіки України та розвиток контролю за використанням водних ресурсів, розвиток освіти.

Довідково

ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку) — міжнародна організація, до якої входять 35 розвинених країн світу, є третьою за потужністю впливовою економічною установою світу поряд з МВФ та Світовим банком. ОЕСР співпрацює з Україною на основі Меморандуму від 07.10.2014 р., дію якого було продовжено у червні 2018 р. на два роки.

«Горячие линии»

Дата: 18 июля, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42