Новости

Для растаможивания «евроблях» использовали «липовые» документы

12.04.2019 / 09:00

Працівниками податкової міліції Рівненщини спільно з працівниками управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито схему розмитнення автомобілів, ввезених із закордону по підроблених документах службовими особами двох рівненських підприємств. За цим фактом до ЄРДР слідчим внесено відомості за ст. 366 Кримінального кодексу України.

Встановлено, що після набуття чинності Законів України, які легалізують завезені з порушенням митного і податкового законодавства авто на єврономерах службовими особами ТОВ «К» надавались послуги громадянам України зі зняття з обліку за кордоном транспортних засобів, їх розмитнення та постановки на облік у сервісних центрах МВС. При цьому при проведенні митних формальностей надавались первинні документи «Decyzja» та «Pazyma apie transporto priemones registravima» (Рішення про зняття з обліку транспортного засобу в Польській та Литовській Республіці), у яких зазначено, що вищевказані транспортні засоби зняті з обліку в реєстраційних органах відповідних іноземних держав та посвідчені відтисками печаток та підписів.

Проте згідно з відкритими сервісами Литви та Польщі вищевказані транспортні засоби знаходяться на обліку в реєстраційних органах відповідних іноземних держав.

За матеріалами ГУ ДФС у Рівненській області

«Горячие линии»

Дата: 4 июня, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42