Новости

Дату введения механизма администрирования акциза на горючее могут перенести

15.04.2019 / 18:30

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 10212 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо покращення адміністрування окремих податків і зборів».

Мета законопроекту — дотримання інтересів держави та платників податку при запровадженні змін щодо адміністрування акцизного податку суб’єктами господарювання, що здійснюють реалізацію пального. Для цього законопроектом, зокрема, пропонується перенести термін набрання чинності деяких положень Закону № 2628-VIII від 23.11.2018 р.,що встановлюють зміни щодо справляння акцизного податку з реалізації пального (здебільшого тих, які мали б набрати чинності  01.07.2019 р.).

Основним завданням проекту Закону є забезпечення та надання достатнього часу для належного виконання органами державної влади покладених на них обов’язків щодо розроблення та прийняття підзаконних правових актів, що регулюють адміністрування акцизного податку, та платниками акцизного податку з реалізації пального та/або суб’єктами господарювання, які набудуть статусу платника податку з 01.07.2019 р. відповідно до запроваджених змін.