Новости

Ошибка в таблице данных плательщика НДС: можно ли исправить?

06.05.2019 / 17:30

Платник ПДВ має право подати до ДФС таблицю даних платника ПДВ (далі — Таблиця) за формою, яка передбачена додатком 3 до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабміну від 21.02.2018 р.  № 117 (далі — Порядок).

Таблиця із поясненнями розглядається комісіями регіонального рівня протягом 5 робочих днів після дня її отримання (п. 32 Порядку).

Пунком 33 Порядку визначено, що комісії регіонального рівня приймають рішення про врахування або неврахування Таблиці, яке протягом операційного дня стає доступним платнику ПДВ в Електронному кабінеті.

Чинним законодавством не передбачено виправлення помилок у Таблиці даних платника ПДВ. Втім, платник ПДВ після прийняття рішення комісіями регіонального рівня про неврахування Таблиці має право надіслати нову Таблицю з правильними даними.

За матеріалами ГУ ДФС у Дніпропетровській області

«Горячие линии»

Дата: 6 июня, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42