Новости

Собираетесь регистрировать РРО и акцизные склады в СЭАРГ и СЭ — не забудьте подать уведомление по форме № 20-ОПП

07.05.2019 / 09:30
Собираетесь регистрировать РРО и акцизные склады в СЭАРГ и СЭ — не забудьте подать уведомление по форме № 20-ОПП

У вас з’явився новий об’єкт оподаткування, ви переїхали чи хочете закрити старий — не забудьте повідомити про це контролюючі органи за місцем податкової «прописки». Для цього знадобиться форма 20-ОПП, тобто Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які ведеться діяльність.

Відповідно до розділу VIII Порядку обліку платників податків повідомлення за формою №20-ОПП і зборів подається до контролюючого органу за основним місцем обліку та можете бути направленим у паперовому вигляді або засобами електронного зв'язку в електронній формі.

Звертаємо вашу увагу, що під час реєстрації (перереєстрації/анулювання реєстрації) РРО, КОРО та акцизних складів здійснюється звірка з даними Єдиного банку даних про об’єкти оподаткування.

Відсутність об’єкта оподаткування або наявність у ньому неповної або помилкової інформації (наприклад, не зазначено код за КОАТУУ місцезнаходження об’єкта) перешкоджає процедурі реєстрації РРО та акцизних складів в СЕАРП та СЕ.

 З огляду на це прохання — провести інвентаризацію об’єктів оподаткування та у разі необхідності подати оновлені дані.

А також нагадуємо, що інформацію про всі свої об’єкти оподаткування ви можете переглянути в приватній частині Електронного кабінету.

Тож, шановні платники, дотримуйтесь норм податкового законодавства та не забувайте, що інформувати контролюючий орган про всі об'єкти оподаткування —  не лише ваше право, а й обов’язок, встановлений п. 63.3 ст. 63 ПКУ.