Новости

Единый государственный реестр оборудования для промышленного производства сигарет и папирос размещён на портале ГФС

10.05.2019 / 15:25

ДФС на своєму офіційному порталі у розділі Головна /ДОВІДНИКИ, РЕЄСТРИ, ПЕРЕЛІКИ/РЕЄСТРИ розмістила Єдиний державний реєстр обладнання для промислового виробництва сигарет та цигарок станом на 10.05.2019 р. (далі — Реєстр).

Зауважимо, що відомості включаються до такого Реєстру на підставі відомостей, що надаються суб’єктами господарювання. Для внесення обладнання до Реєстру або для внесення змін до відомостей, що містяться у ньому, або для виключення обладнання з Реєстру суб’єкт господарювання подає відповідні заяви за формами, наведеними в  додатках 23 та 4 до Порядку формування та ведення Єдиного державного реєстру обладнання для промислового виробництва сигарет та цигарок, затвердженого наказом Мінфіну від 23.01.2015 р. № 10.

У разі зміни будь-яких відомостей, що містяться в Реєстрі, крім змін, пов’язаних із зміною права власності на обладнання, суб’єкт господарювання, за заявою якого відповідне обладнання внесено до вищезазначеного Реєстру, має подати до ДФС заяву про внесення змін до відомостей, що містяться в Реєстрі.