Новости

Поставка по договору купли-продажи з отсрочкой платежа: на какую дату определить обязательство по НДС?

20.05.2019 / 16:00

За договором купівлі-продажу з відстроченням платежу нерухоме майно передається постачальником покупцю на підставі акта приймання-передачі в день підписання такого договору, сплата за умовами договору здійснюватиметься рівними частинами щомісця протягомроку, а перехід права власності виникає після повного розрахунку покупця за договором та державної реєстрації цього права.

У цій ситуації, як пояснила ДФС України, платник ПДВ — постачальник нерухомого майна за операцією з постачання нерухомого майна зобов’язаний визначити податкові зобов’язання з ПДВ за правилами, визначеними п. 187.1 ст. 187 ПКУ, а саме, на дату фактичної передачі нерухомого майна згідно акту приймання-передачі.

/ІПК від 06.05.2019 р. № 1968/6/99-99-15-03-02-15/ІПК/