Новости

Продолжается сбор предложений к законодательству относительно объема оборота горючего

22.05.2019 / 13:30

11 травня 2019 року Мінфін оприлюднив проект змін до наказу МФУ від 27.11.2018 р. № 944 на своєму порталі проект наказу, яким пропонує внести зміни до:

- Формату даних та структури Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівномірів – лічильників рівня пального у резервуарі,

- форми довідки про розпорядника акцизного складу пального, акцизні склади пального, розташовані на них резервуари пального, витратоміри та рівнеміри (далі — Довідка 1);

- форми довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального (далі — Довідка 2).

Зокрема, форма Довідки 1 має містити чотири основні таблиці:

1. Інформація щодо розташованих на акцизному складі пального стаціонарних резервуарів та установлених на них рівнемірів.

2. Інформація щодо витратомірів, установлених на акцизному складі пального на місцях відпуску пального наливом з акцизного складу.

3. Інформація про дні, в які акцизний склад не працює.

4. Інформація щодо проведених робіт/послуг із заміни, опломбування, технічного обслуговування, ремонту, повірки, калібрування резервуарів, витратомірів та рівнемірів.

Форма Довідки 2 міститиме шість основних таблиць:

1. Інформація щодо обсягів залишків пального за кодами товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД на початок та кінець звітної доби у розрізі резервуарів, розташованих на акцизному складі пального, за показниками рівнемірів (літри, приведені до температури 15 ºС).

2. Інформація щодо загальних обсягів залишків пального за кодами товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД на початок та кінець звітної доби на акцизному складі (літри, приведені до температури 15 ºС).

3. Інформація щодо добового обсягу реалізованого пального за кодами товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД за звітну добу за показниками витратомірів, встановлених на місцях відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованих на такому акцизному складі (літри, приведені до температури15 ºС).

4. Інформація щодо загального обсягу реалізованого пального за кодами товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД за звітну добу з акцизного складу (літри, приведені до температури 15 ºС).

5. Інформація щодо добового обсягу отриманого пального за кодами товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД за звітну добу на акцизному складі (літри, приведені до температури 15 ºС).

6. Інформація про обсяги залишків пального, що знаходяться на акцизному складі в тарі, балонах, упаковці, про добовий обсяг отриманого та реалізованого пального в тарі, балонах, упаковці за кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД на акцизному складі (літри, приведені до температури 15 ºС).

Передбачено, що наказ набере чинності з 01.07.2019 р., але не раніше дня його офіційного опублікування. А поки свої зауваження та пропозиції стосовно проекту можна надавати протягом місяця з дня його оприлюднення за адресами:

Міністерство фінансів України, вул. Грушевського, 12/2, м. Київ-8, 01008, е-mail: pavlyuksg@minfin.gov.ua;

Державна фіскальна служба України, Львівська площа, 8, м. Київ-53, МПС, 04655; e-mail: kontrol481@sfs.gov.ua;

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, буд. 9/11, м. Київ, 01011,   е-mail: inform@dkrp.gov.ua.

За матеріалами ГУ ДФС у Херсонській області,
АР Крим та м. Севастополі

«Горячие линии»

Дата: 4 июня, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42