Новости

Перерегистрация налогоплательщика из территории СЭЗ «Крым»

27.05.2019 / 11:30

Платники податків, відомості щодо яких містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР), у разі зміни місцезнаходження/місця проживання з території вільної економічної зони «Крим» (далі — ВЕЗ «Крим») на територію в областях України та м. Києва звертаються до державного реєстратора в областях України та м. Києві. Взяття на облік в контролюючому органі за новим місцезнаходженням здійснюється не пізніше наступного робочого дня з дня отримання відомостей з ЄДР.

Платники податків, для яких законом встановлені особливості їх державної реєстрації та відомості щодо яких не містяться в ЄДР, з метою взяття їх на облік в контролюючому органі за новим місцезнаходженням, подають заяви за формою № 1-ОПП із позначкою «Зміна місцезнаходження, пов’язана із зміною адміністративного району, або включення/невключення до Реєстру ВПП» або за формою № 5-ОПП із позначкою «Зміна місця проживання, пов’язана із зміною адміністративного району» до контролюючих органів за новим місцезнаходженням/місцем проживання.

Юридичні особи та самозайняті особи, які здійснили перереєстрацію з території ВЕЗ «Крим» на іншу територію України, з дати взяття їх на облік сплачують податки та подають звітність до контролюючого органу за новим місцезнаходженням.

За матеріалами ЗІР, категорія 119.14

«Горячие линии»

Дата: 18 июня, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42