Новости

Какую НДО использовать для начисления единого налога

03.06.2019 / 16:40

Базою оподаткування податком для платників єдиного податку четвертої групи для сільськогосподарських товаровиробників є НГО одного гектара сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень), з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного за станом на    1 січня базового податкового (звітного) року відповідно до порядку, встановленого ПКУ.

Оскільки нормативна грошова оцінка земель є базою оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи, її зміна впливає на розрахунок суми податкових зобов’язань на поточний рік.

З 01.01.2019 набрала чинності Технічна документація із загальнонаціональної (всеукраїнської) НГО земель сільськогосподарського призначення.

Для обчислення податкових зобов’язань з єдиного податку на  2019 рік юридичними особами — платниками єдиного податку четвертої групи використовується НГО земель сільськогосподарського призначення (сільськогосподарських угідь: ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) з кожної земельної ділянки окремо.

За матеріалами ГУ ДФС у Дніпропетровській області

 

«Горячие линии»

Дата: 4 июня, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42