Новости

Для обновления автопарка «скорых» могут установить льготные условия

06.06.2019 / 11:20

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 10362 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо встановлення тимчасових пільгових умов для оновлення автопарку автомобілів швидкої медичної допомоги та пересувних клінік».

Документом пропонується доповнити Підрозділ 2 та 5 Розділу ХХ Податкового кодексу України положеннями, які б тимчасово з 01.12.2019 р. і по 31.12.2023 р. звільняли операції з постачання (імпорту) визначених категорій автомобілів товарних позицій 8703 та 8705 згідно з УКТ ЗЕД від сплати податку на додану вартість та акцизу.

Метою запропонованих змін є створення спеціального нормативного поля стимулюючого характеру, яке б допомогло подолати проблему нестачі автомобілів швидкої (екстреної) медичної допомоги в Україні, а також дефіцит сучасних спеціалізованих транспортних засобів, що функціонують як пересувні клініки – операційні, стоматологічні, з устаткуванням для анестезії та іншою хірургічною апаратурою, автомобілі радіологічні (флюорографія) тощо (забезпечують медогляд та лікування постраждалих хворих у відділених та польових умовах без їх транспортування).