Новости

Расширен перечень предприятий самолетостроения, пользующихся налоговыми льготами

11.06.2019 / 11:00

Кабмін ухвалив розроблену Мінекономрозвитку постанову щодо розширення переліку підприємств галузі літакобудування, які можуть користуватися податковими пільгами у вигляді звільнення від сплати податку на прибуток. Ухвалена постанова Уряду також доповнює перелік і обсяги товарів, які ввозяться на митну територію України підприємствами галузі без сплати ввізного мита та податку на додану вартість.  

Ухвалення рішення Уряду розширило перелік підприємств галузі літакобудування, які до 01.01.2025 р. звільняються від сплати податку на прибуток, на всі підприємства галузі літакобудування, що підпадають під дію норм Закону України «Про розвиток літакобудівної промисловості», а не тільки ті, що здійснюють розробку та/або виготовлення з кінцевим складанням літальних апаратів і двигунів до них. У результаті це рішення дасть більшій кількості українських літакобудівних підприємств отримувати вивільнені кошти, необхідні для реінвестування у розвиток і модернізацію виробництва, створення нових ліній виробництва, здійснення науково-дослідних, конструкторських робіт, освоєння нових ринків збуту продукції.   

Постанова Уряду також доповнює перелік кодів видів економічної діяльності, по яких ведеться окремий облік отриманого прибутку літакобудівних підприємств, а також додаткові обсяги та групи товарів, що можуть ввозитись на митну територію України суб’єктами літакобудування без сплати ввізного мита та податку на додану вартість, передбачених Постановою КМУ № 635 «Про затвердження Порядку та обсягів ввезення на митну територію України товарів суб’єктами літакобудування із звільненням від сплати ввізного мита та податку на додану вартість» від 09.08.2017 р. Це рішення також дасть змогу літакобудівним підприємствам України отримати вивільнені кошти для реінвестування у власне виробництво.

«Горячие линии»

Дата: 24 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42