Новости

Получение сельхозтоваропроизводителем компенсации за приобретенную сельхозтехнику: какие НДС-последствия?

24.06.2019 / 12:20
Получение сельхозтоваропроизводителем компенсации за приобретенную сельхозтехнику: какие НДС-последствия?

Якщо отримання сільськогосподарським товаровиробником бюджетних коштів як часткової компенсації на безповоротній основі за придбану сільськогосподарську техніку не передбачає постачання таким сільськогосподарським товаровиробником товарів/послуг і такі кошти відповідно не є компенсацією вартості поставлених ним товарів/послуг, то об'єкта оподаткування ПДВ при їх отриманні не виникає та відповідно до бази оподаткування ПДВ такі кошти не включаються. У даному випадку податкова накладна не складається та обов’язку щодо нарахування податкових зобов’язань з ПДВ за п. 198.5 ст. 198 ПКУ не виникає.

/ІПК від 14.06.2019 р. № 2755/6/99-99-15-03-02-15/ІПК/

«Горячие линии»

Дата: 1 августа, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42