Новости

Аренда земли государственно и коммунальной собственности: когда уплачивать арендную плату?

28.06.2019 / 13:00

Орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності сплачується орендарем з дня виникнення права користування земельною ділянкою, а саме з дня реєстрації договору оренди земельної ділянки, якщо інше не встановлено умовами договору.

Орендар земельної ділянки зобов’язаний приступати до використання земельної ділянки в строки, встановлені договором оренди землі, зареєстрованим в установленому законом порядку (ст. 25 Закону від 06.10.98 р. № 161-XIV «Про оренду землі»).

За матеріалами ГУ ДФС у Волинській області

«Горячие линии»

Дата: 1 августа, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42