Новости

Физлицо, которое стало ФЛП, имеет счет в банке: уведомляют ли про это банки контролирующие органы?

04.07.2019 / 15:30

У разі встановлення статусу клієнта як самозайнятої особи фінансова установа надсилає до контролюючого органу, в якому обліковується такий платник податків, повідомлення про відкриття або закриття усіх рахунків платника податків — самозайнятої особи, які були відкриті/закриті банком з моменту набуття такою фізичною особою статусу підприємця або особи, яка провадить незалежну професійну діяльність, відповідно до вимог ст. 69 ПКУ.

Контролюючі органи мають право отримувати безоплатно від банків у порядку, встановленому Законом від 07.12.2000 р. № 2121-ІІІ «Про банки і банківську діяльність» та ПКУ, довідки та/або копії документів про наявність усіх банківських рахунків платників податків.

ЗІР, категорія 119.08

«Горячие линии»

Дата: 28 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42