Новости

Уход за детьми: иммет ли право на такую деятельность «единщик» первой группы?

08.07.2019 / 14:00

Здійснення діяльності з надання послуг «Денний догляд за дітьми» КВЕД 88.91 фізичною — особою — підприємцем — платником єдиного податку на першій групі можливо за умови, що зазначений вид діяльності відноситься згідно з даними Державної служби статистики України до переліку побутових послуг, визначених п. 291.7 ст. 291 ПКУ.

/ІПК від 25.06.2019 р. № 2917/І/99-99-13-02-03-14/ІПК/

«Горячие линии»

Дата: 1 августа, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42