Новости

Офис в смартфоне

09.07.2019 / 18:30
Офис в смартфоне

На сьогодні Офіс великих платників податків значну кількість адміністративних послуг надає в електронному вигляді. Далі про те, які саме опції має Електронний кабінет і які послуги може отримати платник у режимі on-line, не виходячи  з офісу.

Електронний кабінет — це майданчик онлайн-комунікацій фіскальної служби, яка виступає у форматі сервісної, та, власне, платника податків.  Через нього платник отримує всю необхідну інформацію, що міститься в базах даних контролюючих органів. Сервіс працює цілодобово, у режимі реального часу на безоплатній основі через мережу Інтернет — без встановлення спеціального програмного забезпечення.

Електронний кабінет платника має дві функціональних частини: відкриту (загальнодоступну) та приватну (особистий кабінет).

Вхід до відкритої частини (https://cabinet.sfs.gov.ua/) надається усім користувачам та дозволяє переглянути довідкову інформацію, новини, податковий календар та інформацію з реєстрів ДФС, які є загальнодоступними.

Як отримати доступ до привату? Все просто — для цього достатньо стати власником так званого електронного ключа, який надають акредитовані центри сертифікації (пункти обслуговування є в кожній області). В приватній частині — інформація про самого платника, а також — цілий спектр послуг:

- подання звітності;

- подання заяв та запитів;

- перегляд облікових даних платника;

- отримання довідки про відсутність заборгованості;

- листування з контролюючим органом;

- реєстрація податкових накладних;

- реєстрація РРО та КОРО;

- iнформацiя з реєстрiв операцiй та транзакцiй в СЕА ПДВ та СЕА реалiзацiї пального;

- стан розрахунків з бюджетомом.

Всі ці послуги доступні всім платникам, що мають ключ.

До речі наразі триває активне впровадження таких актуальних електронних сервісів, як Е-чек, Е-аудит, Е-акциз, «Єдине вікно», яке було розпочато минулого року. Ключова мета новацій: мінімізувати виробничі витрати, оптимізувати робочий час кожного платника, знизити корупційні ризики та зробити  більш простим та зручним для кожного платника звітування й отримання послуг з боку фіскалів.

«Горячие линии»

Дата: 14 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42