Новости

Исправление ошибок в отчетности по НДС бывшим «спецрежимником»: возможно ли?

10.07.2019 / 12:00

Починаючи з податкової звітності за перший звітний (податковий) період 2017 року, сільгоспвиробники подають до ДФС виключно податкову декларацію за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 р. № 21 (з урахуванням внесених змін), в якій відображаються розрахунки з бюджетом за усіма операціями такого сільгоспвиробника. При цьому перенесення залишку від’ємного значення, сформованого у рамках застосування спецрежиму, що до 01.01.2017 р. визначався статтею 209 ПКУ, здійснювалося виключно з податкової, декларації з ПДВ суб’єкта спецрежиму за звітний період грудень 2016 року/IV квартал 2016 року в податкову декларацію з ПДВ за січень 2017 року/I квартал 2017 року. Перенесення такого від’ємного значення за результатами перевірки контролюючого органу нормами ПКУ не передбачено.

Згідно з пунктом 50.1 статті 50 ПКУ у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 ПКУ) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

/ІПК від 27.06.2019 р. № 2966/6/99-99-15-03-02-15/ІПК/

«Горячие линии»

Дата: 1 августа, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42