Новости

42 факта нарушений таможенных правил выявлено в международных почтовых отправлениях

11.07.2019 / 15:30

Київською міською митницею ДФС за час проведення операції «Бастіон» виявлено 42 факти порушень митних правил під час пересилання через митний кордон України громадянами товарів та предметів у міжнародних поштових відправленнях. За результатами попереднього аналізу інформації про цінові характеристики товарів, яка наявна у відкритому доступі на веб-ресурсах компаній-виробників та офіційних дистриб’юторів, орієнтовна вартість предметів правопорушень становить понад 2 млн грн.

Послуги з пересилання цих міжнародних поштових відправлень надає один з відомих операторів поштового зв’язку. Порушення митних правил полягали у недекларуванні товарів або в їх приховуванні від митного контролю.

Безпосередніми предметами правопорушень у зазначених фактах були високоліквідні товари — комплектуючі до персональних комп’ютерів, годинники відомих брендів, майнери, препарати та вироби, що використовуються у стоматології, сигарети, вироби медичного призначення (ботекс, буталакс тощо), сумки, шкіргалантерея, контактні лінзи, одяг та інше. Вартість буде встановленоа товарознавчою експертизою в рамках виконання процесуальних дій у справах про порушення митних правил.

Всі товари вилучено.