Новости

Услуги от нерезидента по обучению персонала: когда есть объект обложения НДС?

15.08.2019 / 13:20
Услуги от нерезидента по обучению персонала: когда есть объект обложения НДС?

ДФС України нагадала, що місцем постачання послуг у сфері культури, мистецтва, освіти, науки, спорту, розваг або інших подібних послуг, включаючи послуги організаторів діяльності в зазначених сферах та послуги, що надаються для влаштування платних виставок, конференцій, навчальних семінарів та інших подібних заходів за пп. 186.2.3 п. 186.2 ст. 186 ПКУ, є місцем фактичного надання послуг.

Отже, якщо послуги відносяться до зазначених у цьому підпункті ПКУ та нерезидент надає їх резиденту:

  • за межами митної території України, то операція з постачання таких послуг не є об'єктом оподаткування ПДВ, оскільки місцем їх постачання вважається місце фактичного надання послуг, і за такими операціями податкова накладна отримувачем послуг не складається.
  • на митній території України, то операція з постачання таких послуг є об'єктом оподаткування ПДВ і такі послуги підлягають оподаткуванню ПДВ на загальних підставах за основною ставкою.

/ІПК від 31.07.2019 р. № 3593/6/99-99-15-03-02-15/ІПК/

«Горячие линии»

Дата: 5 сентября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42