Новости

Когда ФЛП имеет право на налоговую скидку?

27.08.2019 / 09:00
Когда ФЛП имеет право на налоговую скидку?

Порядок застосування податкової знижки передбачений ст.166  ПКУ.

Відповідно до пп.166.4.2 ст.166  ПКУ загальна  сума податкової знижки, нарахована  платнику податку у звітному році, не може перевищувати  суми річного загального оподатковуваного доходу платника  податку, нарахованого  як заробітна плата.

Заробітна плата — це основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються  (надаються) платнику у зв’язку  з відносинами трудового  найму.

Отже,  фізична  особа — підприємець, яка є найманою особою,  може скористатися правом  на податкову знижку, виключно до доходів, одержаних протягом  року у вигляді заробітної плати.

Щодо доходів від підприємницької діяльності, то право на податкову знижку не застосовується.

ГУ ДФС у Херсонській області,
Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

«Горячие линии»

Дата: 24 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42