Новости

Бизнес-2019: актуальные вопросы организации деятельности

09.09.2019 / 09:40

Організатор – KPMG в Україні

Інформаційний партнер – журнал "Вісник. Офіційно про податки"

Під час заходу будуть розглянуті дві окремі практичні теми організації діяльності бізнесу, які мають вплив на повноту і правильність визначення податкових зобов’язань й адміністрування податків. 

Мова йде про: податкові аспекти першого досвіду застосування міжнародних стандартів фінансової звітності при переході з П(С)БО на МСФЗ і вплив митного декларування на подальше податкове декларування й адміністрування, зокрема, ПДВ і акцизного податку.

Дата: 24 вересня 2019 року

Реєстрація учасників: 9:30 – 10:00

Тривалість заходу: 10:00 – 13:00

Локація: офіс KPMG (вул. Московська, 32/2, БЦ «Сенатор», 16-й поверх, м. Київ)

Програма семінару:

1.      Перший досвід застосування МСФЗ-2019: податкові аспекти.

Зокрема, Ви почуєте про:

 — Проблемні податкові питання переходу з П(С)БО на МСФЗ (в тому числі можливі «втрати» витрат та «задвоєння» доходів для цілей податкового декларування, інші неврегульованості переходу та застосування МСФЗ);

 — Останні роз’яснення ДФСУ та податкову практику застосування МСФЗ при декларуванні податків;

 — Важливість облікової політики для цілей податкового декларування;

 — Вплив законодавчих новацій на податкове декларування та розкриття податкової інформації у звітності за МСФЗ.

2.      Митне vs. податкове декларування: ПДВ, акциз – на що звертають увагу податківці при перевірках?

Зокрема, Ви почуєте про:

 — Співвідношення митного і податкового законодавства при адмініструванні податків – складової митних платежів;

 — Митна декларація, як документ, для цілей декларування ПДВ і акцизного податку;

 — Проблемні податкові питання у зв’язку із використанням різних типів митних декларацій;

 — Останні роз’яснення ДФСУ та судова практика.

Доповідачі:

Віктор Шекера, старший менеджер KPMG в Україні. Сертифікований аудитор. Віктор має 30-річний професійний досвід податкових перевірок та консультування бізнесу з бухгалтерських та податкових питань. До приєднання до команди KPMG в Україні, Віктор протягом 12 років працював податковим ревізором-інспектором та аудитором. Віктор очолює групу спеціалістів податкового відділу KPMG в Україні, які, зокрема, супроводжують щодо податкових питань українські та міжнародні компанії при переході на МСФЗ, складають та оновлюють облікові політики, виконують «превентивні» податкові діагностики для клієнтів KPMG.  

Тарас Коваль, старший менеджер KPMG. Керівник групи митних процедур та міжнародної торгівлі KPMG в Україні. Адвокат. Тарас має 25-річний професійний досвід консультування бізнесу з митних та податкових питань, представництва інтересів платників податків і декларантів перед контролюючими та судовими органами, участі в фінансових аудитах у ролі податкового спеціаліста, керуванні проектами митної та податкової діагностик. Тарас очолює групу спеціалістів податкового відділу KPMG в Україні, які допомагають українським та міжнародним компаніям знаходити відповіді та розв’язувати комплексні питання і завдання у сферах зовнішньоекономічної діяльності, прямого і непрямого оподаткування, включаючи питання митного оформлення товарів і обладнання, застосування митних тарифів і регулювання міжнародної торгівлі, захисту інтересів у справах про порушення митних правил, оподаткування ПДВ і акцизним податком, податком на репатріацію при здійсненні виплат нерезидентам.

Кому буде цікавий семінар?

Зустріч буде корисною фінансовим директорам, бухгалтерам, керівникам фінансових та податкових департаментів реального сектору економіки.

У разі Вашої зацікавленості у відвіданні заходу, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням до 22 вересня 2019 року.

Участь у заході безкоштовна. Заявки на участь від консультаційних, юридичних та аудиторських компаній не приймаються.

Будемо раді бачити Вас на нашому семінарі!

За будь-якою інформацією стосовно заходу звертайтесь до Юлії Салей за номером +38(044)490-5507 або електронною поштою ysalei@kpmg.ua