Новости

Прекращение в течение отчетного периода «старого» договора аренды сельхозземель и заключение «нового»: подавать ли уточняющий расчет?

03.09.2019 / 18:10

У випадку припинення та укладення договорів, згідно з якими площа угідь залишається незмінною, відповідна уточнююча Декларація матиме розрахунок величини податкових зобов’язань з податку на землю, ідентичний розрахунку величини податкових зобов’язань з цього податку у попередній звітній (уточнюючій) Декларації. Натомість у додатку до Декларації «Відомості про наявність земельних ділянок» для ділянок угідь, права платника податку щодо яких змінювалися, окремими рядками зазначається інформація про ділянки угідь для договорів, дія яких припинилася, так і для таких договорів, дія яких почалася у податковому (звітному) періоді.

При цьому платники податку мають поінформувати власників угідь, що у період між припиненням «старого» договору про користування ділянкою угідь та набранням чинності «нового» договору для таких власників ділянок угідь припиняється передбачене п. 281.3 ст. 281 Кодексу право на податкову пільгу зі сплати земельного податку для фізичних осіб.

/ІПК від 28.08.2019 р. № 4055/6/99/-99-12-02-03-15/ІПК/