Новости

Якщо платник акцизного податку не зареєструвався в СЕАРП та СЕ: як буде закритий його е-рахунок та анульована реєстрація

19.09.2019 / 17:15

Пунктом 18 Порядку електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (далі – Порядок) зокрема встановлено, що електронний рахунок платника акцизного податку, зареєстрованого в СЕАРП, який не зареєстрований в СЕАРП та СЕ станом на 02.07.2019 р., закривається 23.07.2019 р. за правилами, встановленими для закриття електронного рахунка в разі анулювання реєстрації як платника акцизного податку.

Для закриття електронних рахунків ДПС надсилає Державній казначейській службі (далі – Казначейство) відомості, в яких зазначаються найменування або прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) платника акцизного податку, податковий номер або серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією (за наявності) та номером паспорта), номер електронного рахунка (п. 23 Порядку).

Казначейство протягом операційного дня, в який надійшли такі відомості, закриває електронні рахунки.

Повідомлення про закриття електронного рахунка Казначейство надсилає ДПС не пізніше операційного дня, що настає за днем його закриття.

ЗІР, категорія 116.13.01