Новости

Кошти за придбану у нерезидента нерухомість резидент України перерахував його постійному представництву: чи вважається така операція контрольованою?

20.09.2019 / 13:30

Отримання постійним представництвом коштів від резидента України за продане нерезидентом — материнською компанією нерухоме майно за своєю сутністю є фінансуванням нерезидентом поточної діяльності постійного представництва (внутрішньогосподарськими розрахунками), а тому є господарською операцією для цілей трансфертного ціноутворення, у зв’язку з чим вона відповідно до пп. 39.2.1.7 пп. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 Кодексу в повному обсязі враховуються таким представництвом при визначенні вартісного критерію обсягу господарських операцій для цілей застосування трансфертного ціноутворення за датою отримання такого фінансування.

/ІПК від 12.09.2019 р. № 151/6/99-00-05-05-01-15/ІПК/

«Горячие линии»

Дата: 28 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42