Новости

Будівництво спортивних майданчиків за бюджетні кошти: чи є право на податковий кредит?

20.09.2019 / 15:30

ПКУ не передбачено будь-яких виключень щодо формування податкового кредиту та визначення податкових зобов’язань відповідно до пункту 198.5 статті 198 розділу V ПКУ для платників ПДВ, які фінансуються з державного бюджету.

Таким чином при придбанні платником податків за рахунок державних асигнувань товарів/послуг, які призначені для використання в оподаткованих ПДВ операціях, суми ПДВ, сплачені/нараховані при придбанні таких товарів/послуг, включаються до складу податкового кредиту на підставі складеної та зареєстрованої в ЄРПН податкової накладної.

/ІПК від 11.09.2019 р. № 124/6/99-00-07-03-02-15/ІПК/

«Горячие линии»

Дата: 12 декабря, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42