Новости

Предприятием заключен договор с органом местного самоуправления на вывоз отходов в населенном пункте: уплачивать ли эконалог?

25.09.2019 / 18:00

Підприємство, яке здійснює вивезення твердих побутових відходів у населеному пункті на підставі укладеного договору з органом місцевого самоврядування та згідно з договором суборенди використовує земельну ділянку для «зберігання та/чи видалення твердих та побутових відходів (полігон (сміттєзвалище) для обслуговування жителів територіальної громади )) є платником екологічного податку. Такого висновку ДПС України дійшла на підставі того, що вказана діяльність підприємства відповідає критеріям діяльності з розміщення відходів, а як зазначено у пп. 240.1.3 ст. 240  ПКУ платниками екологічного податку є суб’єкти господарювання, під час провадження діяльності яких здійснюється розміщення відходів.

 /ІПК від 19.09.2019 р. № 301/6/99-00-04-04-03-15/ІПК/

«Горячие линии»

Дата: 24 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42