Новости

Распространяется ли освобождение от уплаты земельного налога по договору эмфитевзиса?

05.10.2019 / 10:00

Оскільки користування земельною ділянкою на підставі договору емфітевзису не відноситься до орендних відносин, то право на звільнення від сплати земельного податку на підставі п. 281.3 ст. 281 ПКУ на власників таких земельних делянок, земельних часток (паїв) не поширюється, і податкові зобов’язання із земельного податку сплачуються на загальних підставах.

Тобто земельні ділянки, які використовуються підприємством — платником єдиного податку четвертої групи на умовах емфітевзису є об’єктом оподаткування.

ІПК від 20.09.2019 р. № 323/6/99-00-04-04-03-15/ІПК/

«Горячие линии»

Дата: 24 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42