Новости

Госрегистрацию договоров о совместной инвестиционной деятельности хотят отменить

09.10.2019 / 11:00

На офіційному сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розміщено для обговорення законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно покращення інвестиційного клімату (щодо скасування державної реєстрації договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність)».

Проектом Закону передбачено зменшення регуляторних процедур, зокрема, скасування державної реєстрації договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність. Це сприятиме спрощенню умов ведення інвестиційної діяльності, що, в свою чергу, призведе до покращення інвестиційного клімату країни.

Передбачається, що прийняття регуляторного акта позбавить суб’єктів господарювання необхідності витрачати часові та фінансові ресурси на підготовку та подачу документів для державної реєстрації договорів (контрактів) та очікування рішення щодо здійснення такої  реєстрації.

Водночас органи державної влади, на які покладені функції щодо здійснення державної реєстрації договорів (контрактів), повинні забезпечити інформування громадськості про скасування зазначеної норми Закону.

Прийняття регуляторного акта, на думку авторів, сприятиме зацікавленості іноземних інвесторів заключати договори (контракти) про спільну інвестиційну діяльність.

«Горячие линии»

Дата: 12 марта, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42