Новости

Отрицательное значение по уплаченному при ввозе товаров на таможенную территорию Украины НДС: можно ли заявить к возмещению?

11.10.2019 / 11:00

Платник податків до бюджетного відшкодування має право віднести від’ємне значення, сформоване за рахунок сум податку, нарахованих та фактично сплачених отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України (при ввезенні на митну територію України товарів та/або необоротних активів), в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до п. 2001.3 ст. 2001 ПКУ на момент отримання контролюючим органом податкової декларації.

Додатково зазначено, що у разі виникнення податкових зобов’язань з ПДВ, такі зобов’язання повинні бути задекларовані та сплачені в повному обсязі.

/ІПК від 01.10.2019 р. № 490/6/99-00-04-02-03-15/ІПК/

«Горячие линии»

Дата: 24 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42