Новости

Арендатор земельного участка потерял статус «единщика» четвертой группы: уплачивать ли арендодателю плату за землю?

12.10.2019 / 15:00

Чинним законодавством передбачено ряд пільг зі сплати земельного податку для фізичних осіб – власників земельних ділянок.

Зокрема, від сплати земельного податку звільняються на період дії єдиного податку четвертої групи власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику єдиного податку четвертої групи (п. 281.3 ст. 281 ПКУ).

При цьому, у разі, якщо орендар земельної ділянки втрачає статус платника єдиного податку четвертої групи, фізична особа – орендодавець повинна сплачувати земельний податок на загальних підставах.

За матеріалами ГУ ДПС у Миколаївській області

«Горячие линии»

Дата: 24 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42