Новости

Прививка от гриппа: есть ли налоговые последствия?

22.10.2019 / 17:30

Відповідно до пп. 165.1.19 п. 165.1 ст. 165 ПКУ до загального місячного або річного оподатковуваного доходу не входять кошти або вартість майна чи послуг, що надаються як допомога на медичне обслуговування платника податку за кошти його роботодавця за наявності підтвердних документів, окрім витрат, що компенсуються виплатами з фонду загальнообов’язкового державного соціального медстрахування. До такої допомоги належать  витрати роботодавця на вакцинацію працівника, спрямовану на профілактику захворювань у період загрози епідемії.

Враховуючи зазначене, ПДФО та військовий збір з доходу працівника у вигляді оплаченої вакцинації не нараховується. Також ЄСВ не нараховується, адже такі витрати роботодавця не належать до фонду оплати праці.

За матеріалами ГУ ДПС у Миколаївській області

«Горячие линии»

Дата: 28 ноября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42